Moeding keramika fasadams

Ekonomija ir gyvenimo būdas!

ALPHATON® ir LONGOTON® tai produktai kuriuos savo pirkėjams siūlo Moeding. Tai įtikinamos kokybės keramikinė medžiaga ventiliuojamiems fasadams.

Kaip sudedamoji dalis prie ALPHATON® arba LONGOTON® panelių yra fasadų sistemos. Tik tinkamas panelių sumontavimas ant rekonstruojamo ar naujo paviršiaus perteiks savo teigiamą įtaką fasadui. Kai pastatas įgauna apsauginį sluoksnį, daug svarbiau yra statybinės charakteristikos papildymas tobula fasadine sistema, kuri yra novatoriška, lengvai tvirtinama, ekologiška, ekonomiška, ir kuri gali pasiūlyti didelias dizaino galimybes.

Gamybos procese naudojamos tik natūralios medžiagos kurios maišomos su natūraliais priedais.

Fasadinių panelių privalumai:

 

- neblunka;

- atsparios šalčiui;

- atsparios agresyviai aplinkai;

- pasižymi matmenų stabilumu;

- atsparios sūriam vandeniui;

- nedegios;

- nekenksmingos sveikatai;

- pilnai perdirbamos.

Alphaton

ALPHATON® dvigubo sujungimo panelė ALPHATON® fasadinė klinkerio panelė tai produktas kuris Vokietijoje patvirtintas statybos inspekcijos (Z - 33.1 531). Kaip dalis nenutrūkstamo kokybės testavimo, laikantis patvirtintos specifikacijos, produktcija yra papildomai testuojama nepriklausomų institucijų. Sistema atitinka reikalavimus išdėstytus DIN 18516 1 dalyje – fasadinei – ventiliuojamai sienai.

Longoton

Papildomai prie Moeding Classic fasadinių panelių linijos ALPHATON® kurių ilgis nuo 150 iki 500 mm, pridedamos LONGOTON® panelės kurių ilgis įmanomas nuo 150 mm iki 3000 mm, storis padidintas 10 mm.
SandoraGroup